O Nas

Jesteśmy doświadczoną i solidną firmą o stabilnej pozycji na rynku w swojej branży. Istniejemy od 1993r początkowo jako firma zajmująca się usługami instalacyjnymi na lokalnym rynku. Dzisiaj, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży grzewczej i sanitarnej dynamicznie poszerzamy swoje usługi mając na swoim koncie wiele realizacji i szerokie grono zadowolonych Klientów.

Oferujemy nowoczesne technologie grzewcze i sanitarne, instalacje wentylacji i klimatyzacji, Wykonujemy nowoczesne instalacje solarne, fotowoltaiczne, pompy ciepła oraz wszelkiego typu kotłownie zarówno gazowe jak i na paliwa stałe.

Od ponad 20 tu lat prowadzimy sklepy z branży instalacyjno- budowlanej, w których zaopatrują się zarówno Klienci indywidualni jak i instalatorzy, posiadamy spore zasoby materiałowe w szerokim asortymencie począwszy od złączek, zaworów, rur, grzejników, biały montaż, kotły gazowe i na paliwa stałe, kolektory słoneczne.
Oprócz wykonawstwa świadczymy usługi z zakresu projektowania, kierowana budowy i serwisu instalacji centralnego ogrzewania, wodnokanalizacyjnych, gazowych, kotłowni, sieci zewnętrznych. Rozwój naszej firmy zaowocował nowoczesnym i dobrze wyposażonym zapleczem techniczno-magazynowym.
Nasze dotychczasowe realizacje i ciężka praca zaprocentowały zdobyciem zaufania wielu Klientów indywidualnych jak i instytucjonalnych oraz zdobyciem ugruntowanej pozycji na rynku.